Укр
Додайте товари для порівняння
Добавьте товары в желания
0

Вина Медок є кращими і найяскравішими представниками червоних вин в світі. Вони відрізняються високою якістю, вражаючими історіями виноробства, а також деякі вина мають одну з найвищих вартостей в світі.

Вино Медок у Франції як винний символ. Вони подарували славу Бордо, міцно закріпивши визнані імена в списку еталонних вин.

Важко назвати більш впливовий регіон червоних вин, виміряти кількісно глобальний і історичний вплив регіону Медок.

Пару слів про регіон

Медок це регіон Бордо, який простягається на 45-й паралелі. Красиві дзеркальні лагуни, безкраї соснові ліси і дюни - все це створює найкраще місце для виготовлення великих вин.

Медок схожий на півострів. З одного боку атлантичне узбережжя, а з іншого широка річка Жиронда. Медок має протяжність 80 км від Бордо до Пуент-де-Грав.

Протягом тисячоліть в гирлі Жиронди скупчилися відкладення, які мають високу концентрацію мінералів і гравію. Утворилися унікальні дреновані грунти, які мають світловідбиваючі властивості. Червоні сорти винограду, що відрізняються повільним дозріванням, чудово ростуть на таких грунтах. Тому каберне совіньйон і знайшов тут таку славу.

Сорт винограду пті вердо також "любить" такий тип ґрунту, але винороби не зовсім хочуть працювати з ненадійним сортом.

Північна частина регіону славиться грунтами з великою частиною глини, що створює прекрасні умови для зростання мерло і каберне фран.

Медок поділяють на 2 субрегіони:

 • Верхній Медок (Haut Medoc) - відомий престижними вишуканими винами
 • Нижній Медок (Bas Medoc) - вина цього субрегіону менш виразні і вартість їх істотно відрізняється

Близько 5500 га виноградників класифікуються для виготовлення вин Médoc AOC.

Медок - це як глобальна винна електростанція, в якій знаходяться одні з найпрестижніших винних поселень світу:

 • Пойак
 • Марго
 • Сент-Естеф
 • Сен-Жюльєн

Виноробні замки, що знаходяться в селах, виготовляють одні з найкращих вин в світі, які вражають своєю вартістю.

Варто відзначити, що в регіоні є всі маєтки, за винятком одного, які були включені в офіційну класифікацію вин Бордо ще в 1855 році.

Різноманітність вин

Haut Medoc включає ⅔ площі регіону. Він розділений на 6 відомих апелласьйонів:

 • Пойак
 • Марго
 • Сент-Естеф
 • Сен-Жюльєн
 • Лістрак
 • Мулі

У цих місцях народжуються відомі вина, які подарували славу регіону Бордо. Одні з найякісніших і вишуканих вин в світі, які мають одну з найвищих цін на ринку. Тут їх виробляють в наступних маєтках: Chateau Latour, Chateau Margaux, Chateau Lafite Rothschild, Chateau Mouton Rothschild.

Вина Марго оксамитові і відрізняються соковитими ароматами фруктів. У Сен-Жюльєн відмінною рисою вин є витонченість, вишуканість, елегантність. Сент-Естеф відрізняється більш насиченими і танінними винами. Каберне совіньйон відмінно відчуває себе в регіоні Пойяк.

Варто відзначити, що в регіоні прокладено шлях Marathon du Médoc. Він включає в себе екскурсії по виноградниках і бере свій початок і кінець в Пойяк. Уздовж всього шляху смачні обіди в супроводі кращих вин і музики.

Купити вино Медок

Вино Медок можна купити в нашому інтернет-магазині Vino.ua. Ціна варіюється від 250 грн і вище. В нашій колекції представлені як бюджетні повсякденні вина, так і великі вина Бордо. Також ви можете відвідати один з наших роздрібних магазинів в Києві чи Одесі, де наші кавісти зможуть підібрати вам найкраще вино згідно ваших побажань - будь-то сорт винограду, шато, вінтаж і т.д.

Medoc вино однозначно заслуговує вашої уваги!

Вгору