Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Укр

Vino.ua

Vino.ua - інтернет-магазин алкоголю. В нас ви маєте змогу купити вино, ігристе, шампанське, коньяк, віскі та багато інших видів алкогольних напоїв. 

Асортимент Vino.ua

Асортимент нашого магазина це:

  • більше 2500 вин Італії, Франції, Іспанії, Чилі, Аргентини, ПАР, Нової Зеландії, Австралії та інших країн на будь-який смак та бюджет;

  • ігристі вина та шампанське з різних куточків світу - від відомого італійського Просекко до ніжного французського Кремана; 

  • оригінальний віскі, скотч та бурбон;

  • гарний французський коньяк, бренді, а також найбільша в Україні колекція арманьяків.

  • арсенал міцних нопаїв - текіли, граппи, лікерів, водки та багатьох інших.

На Vino.ua ви маєте змогу купити вино та міцний алкоголь для важливих миттєвостей життя за справедливою ціною.

Мережа магазинів Vino.ua

Vino.ua - це не тільки інтернет-проект, але й мережа роздрібних магазинів в Києві та Одесі. Якщо бажаєте купити вино чи міцний алкоголь не онлайн, відвідайте один з наших роздрібних магазинів. Наші кавісти із задоволенням проконсультують вас і допоможуть обрати правильный напій. Адреси наших магазинів дивіться детальніше на сторінці Мережа магазинів Vino.ua. 

Власний імпорт Vino.ua 

Vino.ua - новий проект від Вітіс Груп, компанії, яка більше 12 років імпортує якісний алкоголь в Україну. Завдяки власному імпорту, ми можемо гарантувати справедливу ціну, якість та оригінальність нашої продукції. Спеціалісти компанії самостійно відбирають алкоголь, тестують його якість. Тільки найкращі напої потрапляють на полички наших магазинів і асортимент інтернет-магазину Vino.ua.

 


 

Вгору