Вина Tuscany зі знижками до -50%
Укр
Додайте товари для порівняння
Добавьте товары в желания
0

Шампанське Louis Roederer Cristal - це велика традиція балансу і чистоти, що робить це шампанське воістину великим і унікальним. Це майстерно створене вино, сяюче і концентроване, відображаюче солоність терруару.

Вино чистого задоволення, симфонія чистоти і елегантності, Cristal

одночасно потужний і тонкий.

Це шампанське - дивно збалансоване з неповторною довжиною. Cristal має шовковисту текстуру і фруктовий аромат, доповнений потужними мінеральними властивостями з нотками білих фруктів і цитрусових. Cristal - вино, яке добре зберігається, маючи потенціал до витримки понад двадцять років, не втрачаючи своєї свіжості і характеру.

Купити шампанське Кристал можна не тільки у Франції, але і в Україні. При цьому важливо розуміти, що таке преміальне шампанське Кристал має високу ціну.

Трішки історії

Будинок Louis Roederer належить одній родині з моменту його заснування в Реймсі в 1776 році, і на сьогоднішній день він залишається одним з великих Домів шампанського, як і раніше незалежним. У 1876 році син Луї Родерер, який замінив свого батька, створив Cristal Cuvée для царя Олександра II. Імператор попросив Луї Родерер резервувати для нього краще кюве Дому щороку. Він особливо любив вино Дому. Щоб відрізнити кюве, це виняткове шампанське було розлито в прозорі пляшки з кришталю з плоским дном. Новий бренд був названий на честь цього дорогоцінного матеріалу, який відрізняється особливою прозорістю і яскравістю crystal.

Для створення такої пляшки був запрошений фламандський майстер по склу, який створив виняткову кришталеву пляшку, настільки міцну, що її дно може бути плоским. Так народилося шампанське Cristal Louis Roederer, перше престижне шампанське. У 1909 році шампанський будинок став офіційним постачальником Імператорського двору Росії Миколі II.

Терруар

Продовжуючи йти шляхом виноградарства епохи Відродження, в якому єдиними правилами є екологічно чисті методи, біодинамічні компости і повага до живих організмів, Cristal повністю охоплює свій терруар і пропонує його найчистіше чудове відображення. Шампанське Луї Родерер Кристал є справжньою гордістю країни.

Унікальні вина

Завдяки своїм розмірам, різноманітності та якості, виноградники Louis Roederer, безумовно, є основним активом, який визначає політику будинку, забезпечуючи його незалежність і контроль над стилем шампанського. Його 240 акрів розташовані виключно на територіях Гран-Крю і Прем'єр-Крю трьох регіонів Шампані. Відображаючи дух досконалості Дому, стиль компанії Louis Roederer заснований на точності, терпінні і уважному ставленні до деталей. У Louis Roederer є своя власна політика щодо тривалості витримки шампанського, яка набагато перевищує правила і вимоги, характерні для регіону Шампань: 3,5 років для Brut Premier, 5 років для Vintage і 6 років для Cristal.

Цей дух досконалості характерний для різних кюве (шампанське Brut, Brut Vintage, вінтажне шампанське Blanc de Blanc, вінтажну рожеве шампанське і, звичайно ж, Cristal і Cristal Rosé). Різноманітні відтінки, що характеризують шампанське, доставляють справжнє смакове задоволення: дуже дрібні бульбашки, чудовий колір, смак вина, що поєднує в собі фруктовість і свіжість, його гнучка структура, підкреслена тонким винним ароматом, що створює відчуття повноти.

Шампанське Кристал Луї Родерер вироблений унікальним чином в кращі роки, коли виноград шардоне (близько 40%) і піно нуар (близько 60%) досяг ідеальної зрілості, Cristal витримується протягом 6 років в погребах Луї Родерер і витримується ще на 8 місяців після дегоржування. Так створюються шампанські найвищої якості.

Скільки коштує Cristal

Шампанське Cristal можна купити в нашому інтернет-магазині Vino.ua. Вартість стартує від 9000 грн. Також ми здійснюємо доставку по всій Україні, будь-то Харків, або Дніпро. Кристал шампанське можна купити в Києві або в Одесі в наших магазинах роздрібної мережі. Наші професійні кавісти допоможуть вибрати краще ігристе вино, а також цікаво розкажуть про його особливості. Пляшка шампанського Кристал стане чудовим подарунком для цінителя хорошого шампанського і преміальних вин.

Вгору