Вина Tuscany зі знижками до -50%
Укр
Додайте товари для порівняння
Добавьте товары в желания
0

Німецькі вина підкорюють нас своєю величчю, елегантністю і багатством.

Німеччина розширює кордони, коли справа доходить до того, наскільки далеко на півночі можна успішно вирощувати виноград. Однак, незважаючи на проблеми, які супроводжують холодний клімат і вибагливі збори врожаю, країна виробляє безліч чудових великих вин. Рислінг, найвеличніше досягнення країни, цінується за його тонку прозорість. Здається, що сама земля говорить через вино, динамічний зразок терруару, який змушує виноробів у Німеччині відчувати занепокоєння з приводу ранніх заморозків і крутих схилів виноградників.

Історія

У країни чудова історія виробництва вин. Історія виноробства Саксонії бере свій початок ще в 1161 році. Цей регіон тільки недавно отримав офіційний статус виноробного регіону.

Заале-Унструт має також глибоку історію. Відомо, що виготовлення вина тут датується ще 998 роком.

Поширенню виноградарства в Німеччині або на інших територіях Римської імперії багато в чому сприяв імператор Карл Великий.

Також одним з його спостережень було те, що швидше сніг тане на іншій стороні річки Рейн, що дозволило зробити висновок про хорошу місцевість для вирощування лоз.

Проте римляни вирощували виноградні лози в Мозелі ще раніше - а саме в II столітті до н.е.

Різноманітність вин

Німецьке вино - це не тільки хороше якісне вино, але і неймовірно багате і різноманітне. Ретельний догляд за виноградниками, контроль дозрівання, унікальні технології виробництва та чудові вина. Німці знають в цьому толк! Рислінг залишається одним з найпопулярніших сортів винограду в Німеччині, але також вирощуються інші основні сорти винограду. До них відносяться мюллер тургау, ванер, граубургундер, вайсбургундер і шойребе. Якість цих вин також висока і вони відрізняються неймовірними органолептичними властивостями.

  • Мюллер тургау є другим за популярністю вирощування сортом винограду. Вино відрізняється легкість, свіжістю, а також квітковими ароматами і є відмінним варіантом для щоденного пиття вина.
  • Сільванер - сорт з неймовірно довгою історією. З нього виробляють білі вина, які відрізняються своєю соковитістю, красивою структурою і повнотілістю. Це дружелюбне вино смачно поєднується з салатом, а також смаженим тофу.
  • Піно Блан (або вайсбургундер) широко поширений в Німеччині. Країна займає третє місце в світі за обсягом виробництва цього вина. Також тут виготовляють Піно Грі (граубургундер). Найпопулярнішими регіонами поширення є Рейнхессен, Пфальц і Баден.
  • Шойребе - вирощується найбільше в Рейнхессен. Цей ароматний сорт винограду розкривається нотами чорної смородини, грейпфруту. Це один з фаворитів серед німецьких виноробів.

Також вина класифікують як:

Tafelwein

  • Landwein
  • Qualitätswein
  • Qualitätswein mit Prädikat (QmP)

Пару слів про Рислінг

Німеччина є найбільшим виробником чудових Рислінгів у світі. Цей напій знаходить найкрасивіші і різноманітні обліки на берегах відомої долини річки Мозель.

У Німеччині можна знайти Рислінг будь-якого втілення - від ігристого

елегантного до яскравого, щільного, багатого, напівсолодкого або дуже солодкого вина.

Структура - це те, що робить вино об'ємним і приголомшливим. Як і лимонад, солодкість без кислотності просто приїдається. Талановиті німецькі винороби змогли домогтися досконалого балансу солодкості та кислотності в своїх Рислінгах.

Завдяки прохолодному клімату виноградні ягоди дозрівають повільно і не так повно. Так вони зберігають яскраву живу кислотність і прекрасний баланс цукру.

Сухий Рислінг позначається як trocken і має концентрацію залишкових цукрів не більше 9 гр/л.

Напівсухе вино позначається словом halbtrocken і концентрація цукрів буде не менше 18 гр/л.

Часто на пляшках зустрічаються слова kabinett, spätlese, auslese, beerenauslese, trockenbeerenauslese або eiswein. Так позначається ступінь стиглості винограду під час збирання: kabinett є найменш стиглим, spätlese - більш стиглим ( «spät» означає пізно, ягода дозрівала на лозі довше і таким чином накопичила більше цукру), і так далі.

Якщо у вас пізній сніданок у колі друзів, то відкрийте пляшку напівсухого Рислінгу і здивуєте їх! Він відмінно поєднується з великою кількістю страв - від сніданку з беконом до ніжних хрустких тостів.

Неймовірно смачним поєднанням стане напівсолодкий Рислінг зі смаженою куркою. Приготуйтеся відчути неймовірну ейфорію смаку після вживання!

Купити німецьке вино ви можете в нашому інтренет-магазині Vino.ua або ж в одному з наших магазинів мережі в Києві чи Одесі. Ціна на німецькі вина варіюється від 400 грн і вище, адже хороше німецьке вино не може бути дешевим. Зробити якісне чудове вино це величезна праця і кожен виробник цінує свою роботу. Також ми здійснюємо доставку по всій Україні. Тому вина Німеччини ви можете купити в будь-якій точці країни!

Вгору