Укр
Додайте товари для порівняння
Добавьте товары в желания
0

Лікери і настоянки

Купити лікер сьогодні не складе ніяких труднощів, оскільки на ринку існує величезний вибір найрізноманітнішого походження та вартості.

Лікер - це алкогольний напій, зазвичай має солодкий і яскравий виразний смак. В основі такого напою високоякісний чистий спирт, або ж будь-який з міцних напоїв (віскі, джин, ром і т.д.), а також наповнювачі, що надають виразний смак і аромат. Це можуть бути фрукти, ягоди, трави, спеції, горіхи і т.д.

Лікер є основою незліченних коктейлів, він служить незамінним доповненням майже до кожного змішаного напою. Є багато видів спиртних напоїв, приготованих з різних інгредієнтів, що надає їм складний смак і унікальне застосування.

Ну а купити лікери можна в інтернет-магазині Vino.ua, де пляшка такого напою має різну вартість.

Як виробляють лікер?

Лікер буває різних форм і смаків. Загалом, лікер починається з ферментованих інгредієнтів, які проходять дистиляцію. Ферментація перетворює цукор в спирт, потім шляхом дистиляції видаляються надлишки води, щоб отримати більш високу концентрацію спирту.

Витримка в дерев'яних бочках може з часом змінити колір і смак спиртного напою, хоча не кожен спирт проходить через цей процес.

Щоб напій був лікером, він повинен бути алкогольним і дистильованим. Алкоголь змішується з додатковим компонентом або компонентами. Фрукти, ягоди, спеції, трави замочуються в алкоголі, щоб екстрагувати ароматичні та смакові речовини. Компонент може бути як один, так і кілька. Тут все залежить від рецептури і бажаного результату. Такий процес може тривати від кількох годин до кількох днів. В результаті напій має виражений яскравий смаковий і ароматичний профіль.

Такий напій може бути відфільтрованим і змішаним з іншими компонентами (цукор і інші добавки), або ж піддаватися дистиляції.

Найпопулярніші основи

Розглянемо, які види спиртних напоїв використовують для виготовлення алкогольних лікерів.

Віскі

Віскі - один з найпопулярніших алкогольних напоїв в світі. Ця категорія знову ділиться на інші різновиди, включаючи ірландський віскі, американський віскі, шотландський віскі, японський віскі, купажований віскі і багато іншого. Бурбон - це знаменита версія американського віскі з гладкою текстурою і солодкуватим насиченим смаком.

Горілка

Горілка в якості основних інгредієнтів для виготовлення включає: пшениця, жито, ячмінь, картопля і т.д. Це безбарвний, без запаху і майже позбавлений смаку напій, який фанати люблять пити в чистому вигляді або з льодом. Його нейтральний смак робить його відмінним інгредієнтом для створення відомих коктейлів, наприклад, варто лише згадати «Космополіт».

Бренді

Бренді отримують із збродженого фруктового соку, який піддається дистиляції. Виноград - найпопулярніший фрукт, який використовується в бренді, але також поширені яблука, абрикоси або персики. Популярним видом бренді є коньяк, який повинен походити тільки з регіону Коньяк у Франції. Він повинен складатися на 90% з дозволених сортів винограду. Це дорогий тип алкогольного напою в порівнянні з іншими видами.

Текіла

Текіла - це дистильований спирт, виготовлений з блакитної агави. Популярний спиртний напій надходить тільки з одного з п'яти районів Мексики. Смак текіли варіюється в залежності від її сорту.

Різноманітність лікерів

Цей напій може мати широкий спектр органолептичних особливостей. Він може бути густий і більш рідкий, мати різний колір і міцність, яка варіюється від 10-40% і вище.

Міцні лікери досить концентровані і мають яскравий смак. Концентрація цукру може досягати 50%, завдяки чому такі напої легко п'ються. Солодкість забезпечується додаванням цукрового сиропу.

Цінність їх також полягає в багатому букеті і насиченому смаку, що забезпечує унікальний смаковий профіль. Міцні лікери п'ються не тільки в чистому вигляді або ж використовуються як складові коктейлів, їх можна додавати в каву, чай та інші гарячі напої. Також їх додають у випічку або ж використовують в якості топінгів.

Вони мають широкий спектр варіантів. Згадаймо деякі популярні зразки:

  • Амаретто
  • Гран Марньє (Grand Marnier)
  • Куантро (Cointreau)
  • Егермейстер
  • Мандарин Наполеон
  • Бенедиктин
  • Шартрез
  • Самбука (Sambuca)

Будь-який лікер можна купити в Києві, а також інших містах України. Продаж здійснюється як в інтернет-магазині, так і в роздрібних магазинах мережі. Вибирайте будь-які лікери і настоянки на ваш смак.

Лікер купити в Україні

Купити лікер за хорошу ціну можна в нашому інтернет-магазині Vino.ua. Ціна пляшки стартує від 200 грн. Наш каталог включає безліч популярних брендів і товарів. Замовити доставку лікеру можна в будь-яку точку країни. Також на сайті є така опція, як дзвінок сомельє, який допоможе з вибором напоїв і з оформленням замовлень.

Вгору