Укр
Додайте товари для порівняння
Добавьте товары в желания
0

Рожеве шампанське - це один з найвідоміших типів ігристих вин.

Універсальність шампанського явно робить його переможцем серед інших вин, з його легкою і гладкою текстурою і тим фактом, що в більшості кіл воно несе в собі торжество і вишуканість. Це в комплексі робить вибір вина до святкувань і посиденьок з друзями на користь шампанського. Популярність пляшок рожевого шампанського різко зросла за останні кілька десятиліть.

Однак не будемо забувати, що ігристе вино буває різних типів.

Шампанське впишеться в будь-яку кухню, привід і урочистий захід, які відомі людині.

Що таке рожеве шампанське?

Рожеве ігристе шампанське - це ігристе вино, яке відрізняється злегка червоним кольором. Відтінок червоного може варіюватися від глибокого рожевого (на межі з червоним) до дуже ніжного лососевого відтінку рожевого, звідси і термін рожеве шампанське.

Цей тип шампанського аналогічний звичайній пляшці шампанського, але цей конкретний тип ігристого вина також може вироблятися і, як відомо, широко виробляється багатьма виноробами за межами Франції.

Різниця між рожевим і звичайним шампанським

Якщо не брати до уваги рожевого відтінку напою і органолептичних властивостей, немає абсолютно ніякої різниці між звичайною пляшкою шампанського.

Секрет рожевого кольору ігристого вина полягає в додаванні невеликої кількості червоного винограду в партію винограду, яка буде використовуватися для виготовлення ігристого вина.

Традиційно звичайне шампанське світле, що робить його кращим білим вином, яке використовується для більшості заходів і заслужило репутацію кращого супровідника урочистостей і свят.

Як отримують колір rose

Основні способи виготовлення наступні:

  • метод "кровопускання"
  • пряме пресування
  • ассамбляж (змішують білі і червоні вина)

Ну а для того, щоб отримати бульбашки у вині - вино ферментують в закритому герметичному середовищі, вуглекислий газ повертається в вино, а після відкриття виходить у вигляді крихітних пухирців. З різним акцентом на фруктовість, розмір бульбашок і методи, в багатьох країнах є свої власні.

Ігристе рожеве вино з більш теплого клімату більш складніше, яскравіше і більш насиченим, в той час як виноград з більш прохолодного клімату має тенденцію бути більш легким, фруктовим, тонким.

Різноманітність розе

Ігристі рожеві вина виробляються в різноманітних стилях в різних країнах світу. Від легкого і квіткового до насиченого, повнотілого і фруктового. Деякі популярні сорти з різних регіонів:

  • Рожеве просекко: виробляють не тільки біле, а й рожеве просекко.
  • Кава: іспанське ігристе вино. Рожева версія виготовляється з використанням сорту винограду макабео.
  • Французьке ігристе вино: ігристі вина можуть надходити з регіонів Франції і виробляються в різних версіях: від сухих до солодких.
  • Американське ігристе вино: нескінченні сорти вин, в деяких з яких використовується традиційний виноград шампанського, в інших - зовсім різні суміші.
  • Sekt: німецьке ігристе вино, яке може відрізнятися за рівнем солодкості та сухості і зазвичай менш міцне, ніж шампанське.

З чим поєднувати рожеве ігристе вино

Однією з дуже важливих характеристик рожевого ігристого вина є його привабливість і новизна - рожевий відтінок робить його ідеальним вибором для романтичних побачень, а також його дуже любить прекрасна половина людства.

Крім того, деякі вважають, що рожевий відтінок ігристого вина додає йому екзотичної привабливості, яка потім прекрасно поєднується з такими екзотичними стравами, як азіатські гострі страви, такі як індійська, японська і китайська кухня.

Ігристе рожеве вино також володіє різноманітним потенціалом сервіровки - воно ідеальне як аперитив, для подачі до основних страв. Як і підказує його колір, це ідеальне поєднання з копченим лососем, креветками, раками або лобстером. Японські страви, такі як суші і сашимі, також добре підходять до насиченого і злегка дубильного ігристого розе. Більшість з них найкраще подавати при температурі близько 10°C.

Купити рожеве шампанське

Рожеве ігристе вино можна купити в нашому інтернет-магазині Vino.ua. Вся необхідна інформація та різноманітності рожевих ігристих є на нашому ресурсі. Ми здійснюємо доставку по всій Україні. Рожеве ігристе вино має різну ціну. Вартість стартує від 100 грн.

Вгору