Укр
Додайте товари для порівняння
Добавьте товары в желания
0

Вино Pomerol є одними з найвідоміших і найцінніших у Бордо, у Франції та у світі, а високі ціни відображають інтерес до цих вин.

Pomerol - виноробна комуна в Бордо, на південному заході Франції. Хоча він знаходиться в Бордо, червоні вина, зроблені тут, є унікальними і відрізняються від звичайних бордоських вин.

Окрім відсутності системи класифікації, багато місцевих виноградників не мають давнього багатства та історії інших бордоських AOC. Тим не менш, вина Pomerol підкорили винний світ!

Де знаходиться Помероль

Бордо – один із найвідоміших виноробних регіонів світу. Насправді, він настільки шанований за своє виноробство та виноградарство, що винороби всього світу виробляють свої власні бордоські купажі, які вони роблять із тих же сортів винограду, які удосталь ростуть в регіоні Бордо. Бордо далі поділяється на більш дрібні регіони, включаючи Помероль, Сент-Емільйон тощо.

Помероль знаходиться на північний схід від Бордо, на правому березі річки Дордонь, між містами Лібурн та знаменитим сусідом Помероля, Сент-Емільйоном. Щоб дістатися до Помероля машиною з Бордо, потрібно близько 40 хвилин, а з села Сент-Емільйон - всього близько 10 хвилин.

Сьогодні Помероль – це лише кілька будинків та церква. Це виноробна спільнота з будинками та замками, розкиданими по виноградниках.

Сорти винограду

У регіоні найбільш поширені такі червоні сорти винограду: каберне совіньйон, мерло, каберне фран, пті вердо, карменер та мальбек. Білі вина включають семільйон, совіньйон блан і мюскадель.

Помероль вино найчастіше виготовляють із сортів мерло, каберне совіньйон, каберне фран та мальбек. Щорічно у регіоні вирощують менше 2000 акрів винограду, що дає близько 5,3 мільйонів пляшок червоного вина. Помероль не виготовляє біле вино.

У той час як решта регіону Бордо використовує систему класифікації, яка приблизно оцінює якість та вартість вина, Pomerol не класифікує свої вина так, як це робить решта регіону Бордо. Натомість винороби Pomerol, що складаються з багатьох сімейних виноробень, уникають системи класифікації.

Аромат та смак вин

Вино Pomerol, як правило, пишне, елегантне та розкішне – ідеальна пляшка для любителя червоного вина. Смак вина Pomerol варіюється в залежності від таких факторів, як місцевість, виробник та рік урожаю.

Багато пляшок вина Помероль включають в бленді каберне фран, а деякі каберне совіньйон, але саме виноград мерло надає цьому великому вину багатий і виразний смак. 

Вино, вироблене там, де ґрунт виноградника піщаний і пухкий, має тенденцію бути легшим і більш кислотним, з помітними фруктовими ароматами.

А є вина з Померолю бархатисті та чуттєві. Ці розкішні пляшки мають аромати трюфелів та темного шоколаду.

Чого очікувати від вин Pomerol

Більшість вин із Померолю добре витримуються, особливо вина хороших років урожаю. Як правило, експерти рекомендують витримувати вино з Померолю від 10 до 20 років перед вживанням, а ідеальний вік становить близько 15 років. За цей час добре структуровані таніни винограду пом'якшуються і надають вину багатого, округлого характеру.

Смак вина відображає терруар, в якому воно було вирощене, що призводить до різноманітності чудових вин. Ґрунтові умови Помероля варіюються від кам'янистих суглинків до глини, що дає безліч різноманітних смаків та характерів. Як правило, повнотілі вина містять відтінки лакриці та стиглих або сушених червоних фруктів. Вина добре поєднуються з дичиною, телятиною та індичкою.

Купити червоне вино Помероль

Купити червоне вино Помероль можна у нашому інтернет-магазині Vino.ua, а також у мережі роздрібних магазинів у Києві, Одесі, Львові. Ціна на вино стартує від 1000 грн.

Вгору