Укр
Додайте товари для порівняння
Добавьте товары в желания
0

Ламбруско червоне - це ще один улюбленець вайнловерів серед ігристих вин. Адже воно неймовірно яскраве та соковите, тому не може залишити байдужим.

Завжди, коли ми вибираємо вина з легкими витонченими відтінками і натяком на легку солодкість, до того ж у якого ще й прийнятна ціна - згадуємо про безпрограшні варіанти у вигляді улюблених популярних італійських ігристих вин - ламбруско. Варто зазначити, що Ламбруско це назва не тільки самого вина, але й території виноградників класифікацій DOC та IGT, а також назва понад тринадцяти локальних сортів винограду, кожен з яких має унікальні властивості. І незважаючи на широку поширеність та світову славу, мало хто згадує про те, що це вино насправді, за кольором може бути як червоне, так і біле чи рожеве. Більш того, Ламбруско може бути як у ігристих варіантах, так і в тихих і регулюватися за рівнем солодкості: сухе, напівсухе, напівсолодке та солодке. Італія вже кілька років поспіль займає лідируючі перші місця серед кількості вина, що виробляється в світі, і це не дивно, оскільки популярність вин цієї країни зростає з кожним роком і знаходить своїх споживачів різних смакових переваг, чим і цінується різноманітність смаків і багатогранне рішення для розвитку і підтримки на найвищому рівні виноробства у країні.

Різноманітність сортів

У Ламбруско є багато варіантів сортів винограду, але варіації білого і рожевого вина роблять з тих же базових сортів, що і червоне, змінюючи лише технологію і регулювання часу контакту з мезгою.

Для виробництва переважно використовують такі сорти як:

  • Ламбруско Граспаросса ді Кастельветро - відноситься до найпоширеніших сортів і до танінного типу, вино з нього виходить повнотіле з насиченими вишнево-полуничними ягідними ароматами і відтінками слив.
  • Ламбруско Саламіно ді Санта Кроче - відрізняється насиченістю та незвичайною формою грон винограду, подібної до ковбаси салямі. Найчастіше використовують для напівсолодкого стилю.
  • Ламбруско Реджано - назва регіону, де зосереджено найбільший обсяг виробництва ламбруско. Цей сорт винограду використовують зокрема для білих вин солодкого та напівсолодкого типу.

Вино lambrusco rosso

Часто під росо мають на увазі рожеве ламбруско, але насправді італійці називають рожеве вино – розато, а червоне росо. Для виробництва цих двох видів вин є окрема територія DOC у Ломбардії під назвою Ламбруско Мантовано. Більше виробництво зосереджено на сухому, але зустрічається і напівсуха версія з досить низьким вмістом алкоголю. Більшість сортового складу повинна включати ламбруско Вьяданезе, Маестрі, Марані, Саламіно і менша частина - це Анчелотта, Сорбара, Бруньола і Граспаросса.

Червоне ігристе вино ламбруско

Це завжди про ніжність, легкість і фруктовий достаток. Напій має яскравий рубіново-червоний колір. Його смак відрізняється хорошим балансом, поєднанням фруктової кислинки з легкою не нудотною насолодою. Аромат розкривається інтенсивним ягідним букетом із насиченням стиглих плодів саду. Невеликий відсоток вмісту алкоголю дозволяє червоному ламбруско доповнювати як повсякденний прийом їжі, так і урочисту вечерю. Гастрономічне поєднання з м'ясними стравами, італійською пастою або піцою, грибними стравами, фруктами та десертами буде виграшним доповненням, а напівсолодке ламбруско і зовсім можна пити як аперитив, так і діжестив.

Купити шампанське ламбруско червоне

На сайті інтернет-магазину Vino.ua представлена категорія червоних вин ламбруско, серед великого вибору позицій, Ви знайдете таких виробників як: Cantine Riunite & Civ та Villa degli Olmi сімейного виноробного підприємства. Ціна на ігристе вино у пляшках об'ємом 0,7 літрів стартує від 200 гривень.

Вгору