Вина Tuscany зі знижками до -50%
Укр
Додайте товари для порівняння
Добавьте товары в желания
0

Чилі совіньйон блан вино - це одне з найпопулярніших вин країни, виготовлене з даного сорту.

Совіньйон блан вважається одним з найбільш поширених білих сортів винограду у всьому світі. Його виноградники розкидані на території Франції, Нової Зеландії, Чилі, Південної Африки, Молдови, США, України, Австралії, Іспанії, Італії та Аргентини. Не важко уявити, що на кожній території він виявляє свої смако-ароматичні якості по-різному, пристосовуючись до умов терруару.

Особливості територій

Чилі не виняток - це сонячна країна, розташована витягнутою лінією вздовж узбережжя Анд. Плантації совіньйону зосереджені, в основному, у верхній частині прибережного Чилі в регіонах Кокімбо та Аконкагуа, де прохолодний клімат прибережної частини обумовлений впливом холодної течії Гумбольдта. Вина тут набирають солоних відтінків, у яких розкриваються білі квіти з цитрусовими кислотними нотками грейпфрутів, лайма, аґрусу та переплетінням тропічних фруктів, манго, вони досить свіжі. Чилійський совіньйон має відмінну особливість, якою можна вважати наявність овочевих мотивів: це свіжий зелений болгарський перець, томатне листя, селера. Парадокс у тому, як у чилійців виходить обійти спекотний сухий клімат і отримати на виході легке освіжаюче вино. Цьому сприяє рельєфна структура країни, тому що долина знаходиться між двома гірськими системами, захищеними від впливів Тихого океану. Регіони Касабланка, Сан Антоніо та Лонкомілья досить прохолодні з помірним середземноморським кліматом, але варіюються з півночі на південь, де на півночі сухі або навіть пустельні виноградники, які історично вирощувалися для виробництва місцевого бренді (піско) або столового вина.

Класифікація

Незважаючи на те, що Чилійські вина помилково вважають не примітними та бюджетними, все ж таки не варто їх недооцінювати, адже всі вина совіньйон блану контрольовані за походженням і мають свою класифікацію за якістю та місцевістю, на яку мало хто звертає увагу при виборі, але ми це виправимо:

  • Вино де Меса - базове столове вино, на етикетці якого не вказують сорти винограду, рік урожаю та назву регіону. Це базове вино Чилі, що найбільше продається.
  • Вина син Деномінасьон де Оріген - вино з контрольованим місцем походження, на етикетці якого вказана інформація про виробників і сорти винограду, а також роки врожаю.
  • Вино кон Деноминасьйон де Оріген - контрольоване за місцем походження. На етикетку виноситься назва сорту, місце походження, рік збору врожаю та підприємство на якому було реалізовано процес розливу (бутилювання) вин. На додаток до цього регламентування щодо сортового складу вина має становити 85% вказаного сорту на етикетках. Так, Чилі не має стандартного маркування якості за типом Резерва або Гран Резерва, але все ж таки класифікація існує і розвивається, розділяючи виробника класифікації у співвідношенні ціни і якості.

Купити вино совіньйон блан Чилі

В наявності широкого асортименту чилійських совіньйонів на сайті інтернет-магазину Vino.ua можна вибрати вино на будь-який смак та подію: як до простої трапези, так і для урочистої події. Серед них ви можете знайти таких виробників, як Ель Дескансо, Ерразуріс, Черро Невадо, Ель Чіво, Кампо де Чілі. Ціна на совіньйони Чилі на нашому сайті стартує від 200 гривень, але постійні вигідні акційні пропозиції та сезонні знижки не залишать Вас байдужими, тому не варто відкладати приємне знайомство зі спекотним Чилі. Для оформлення швидкого замовлення потрібно ввести свої дані та вибрати спосіб доставки: до відділення Нової пошти або самовивезення з переліку адрес бутиків роздрібу.

Вгору