Укр
Додайте товари для порівняння
Добавьте товары в желания
0

Вино Бардоліно - дуже легке і яскраво-червоне вино, яке мешкає на східному березі озера Гарда. Це молодший брат вина Вальполічелла, оскільки для його виробництва використовуються одні й ті ж основні сорти винограду, а саме корвіна веронезе, рондінелла і молінара.

Також можуть бути включені інші сорти россіньйоло, барбера, санджовезе і мойнара.

Bardolino DOC і Bardolino Classico DOC, які виробляються на оригінальних, традиційних виноградниках, являють собою гармонійні і приємні вина, які добре поєднуються з різними міцними і легкими стравами. Інші стилі включають повнотіле вино Bardolino Superiore, яке необхідно витримати не менше одного року, Bardolino Chiaretto rosé і освіжаюче молоде Bardolino Novello.

Особливості регіону

Найбільш важливим є вплив озера Гарда. Настільки, що неможливо сплутати Бардоліно з Вальполічеллою! Звичайно, вони дуже схожі один на одного і мають багато спільних органолептичних характеристик. Але різниця в грунтах і сильний вплив озера роблять Бардоліно цікавим і не банальним вином.

Озеро, яке з його вітрами пом'якшує суворість зими і приносить прохолоду влітку, трохи допомагаючи нічному діапазону температур і зберігаючи виноград свіжим (не вологим) на пологих пагорбах, які піднімаються навколо води.

Але чому цей терруар так важливий для вина? В основі грунтів лежать морські відкладення, які утворювалися століттями завдяки дії древніх льодовиків, які зникли за тисячоліття.

Особливості Бардоліно

Вино Bardolino також може похвалитися DOCG (не те щоб це багато значить для Італії ...) з версією Bardolino Superiore і бере свою назву від місця виробництва. Такий привілей доступний тільки для великих вин, таких як Barolo, Barbaresco і Soave. Що ж, Бардоліно - невибагливе вино, готове до вживання, тонке, ароматне і наділене витонченою універсальністю, зазвичай не довго витримане в дубі, якщо тільки це не особливо цінне вино.

Не те щоб простота - це недолік, навпаки, це відмінний подарунок, оскільки ми говоримо не про одне з великих італійських безсмертних червоних вин, а про готове до вживання вино. Набагато цікавіше Bardolino Chiaretto, чарівне рожеве вино, відоме делікатним ароматом, що нагадує полуницю, ягоди і грейпфрут, і інтригуючою солоністю. Якщо ви шукаєте рожеве вино для вишуканих аперитивів або гостре вино для подачі до рибних страв або страв з білого м'яса, Бардоліно Кьяретто - гарне вино, яке варто спробувати. Якщо ви поєднуєте його зі смаженою куркою або тайськими стравами, такі як Pad Thai, просто чудово!

Види вина Бардоліно

Вино Бардоліно Італія буває наступних типів:

  • Бардоліно;
  • Бардоліно Класіко, яке виробляється виключно в муніципалітетах Аффі, Бардоліно, Кавайон Веронезе, Костермано, Гарда і Лацізе;
  • Bardolino Chiaretto;
  • Classic Chiaretto;
  • Bardolino Novello, вино, виготовлене з вугільною мацерацією.

З чим пити Бардоліно

Бардоліно може бути різним і, починаючи з Кьяретто, ми можемо поєднувати його з рибними і пряними індійськими стравами або пастою з соусом песто. Якщо ви маєте справу з більш структурованим і дубильним Бардоліно, перейдіть на другі страви з м'яса, запечену лазанью, карбонару, гарбузове каппеллаччі з м'ясним соусом або класичні страви барбекю, такі як грудинка і тушкована свинина.

Бардоліно вино можна купити в нашому інтернет-ресурсі Vino.ua. Ціна стартує від 200 грн. Також ми здійснюємо доставку по всій Україні.

Вгору