Укр
Додайте товари для порівняння
Добавьте товары в желания
0

Вино Зінфандель стало синонімом каліфорнійських вин. Адже він поряд з написом "Hollywood" яскравий символ Каліфорнії. Потужний, ягідний, соковитий - це вино для любителів темпераментних і нескромних вин. Сміливе вино для сміливих вайнловерів.

Зінфандель - це не просто вино, а справжня американська мрія!

Трохи історії

Батьківщиною сорту винограду Зінфандель є Хорватія. В Італії його називають прімітіво.

Італійці вперше назвали зінфандель «прімітіво», щоб описати схильність винограду до раннього визрівання, ніж інші, і вперше задокументували його актуальність в 1870-х роках. Перша партія Zinfandel в США була відправлена в 1797 році з Імператорського розсадника у Відні (Австрія), родом з Хорватії. У 1850-х роках розсадники приєдналися до «золотої лихоманки» і вирушили до Каліфорнії з зінфанделем в руках. З тих пір популярність Zinfandel в Каліфорнії і в усьому світі тільки росте.

Регіони зростання

Цей сорт любить багато сонця, швидко накопичує цукри.

Зінфандель - традиційний чорний виноград з Каліфорнії. Його вирощують на західному узбережжі Америки понад сто років.

Там він займає більше 10% всіх виноградників і виробляє міцні, тверді червоні вина. Він є впливовим гравцем у виноробній промисловості штату. Жаркий і сухий клімат Каліфорнії створює багаті, сміливі аромати поряд з одним з найвищих рівнів вмісту алкоголю серед всіх червоних вин на ринку (від 14 до 17 відсотків).

Також зінфандель культивують в ПАР, Австралії та інших країнах.

Аромат і смак Зінфандель

Аромат цього сорту неймовірно ягідний. У ньому грають ноти чорної вишні, сливи, чорниці, з відтінками джему, перцю, солодких спецій, кориці, какао.

Смак Зінфандель може бути як легким, так і насиченим, з багати тілом (відчуття вершковості в роті). Танінність вина середня. Кислотність також достатньо хороша, що надає вину свіжість і багатство. Зінфандель має високий вміст алкоголю, а також яскраву консистенцію.

Вино з винограду зінфандель демонструє в бокалі різноманітність смакових нот, які красиво розкриваються з часом.

Рожевий Зінфандель

Крім червоного вина ще з зінфандель виробляють розе. Такі вина володіють красивим насиченим рожевим кольором. Аромат багатий, грає нотами червоних ягід, таких як полуниця, малина, червона смородина, з округлими вершковими відтінками. Розе яскраве в смаку, соковите.

Це кращий варіант для літнього дня, щоб освіжитися. Такі вина універсальні і зрозумілі. Добре охолодіть розе перед розпиванням і це може стати вашим улюбленим рожевим вином. Перевірено неодноразово.

З чим пити Зінфандель

Солодкий і пряний аромат! Що може бути краще фруктового/джемового вина з великою кількістю спецій? Ці аромати дійсно доповнюють один одного. Крім того, вибираючи м'ясо - чим повніше вино, тим важче повинно бути м'ясо! Якщо у вас Зінфандель середньої насиченості, курка також підійде. Для розпивання більш насиченого Зінфандель, поєднуйте вино зі свининою чи яловичиною.

Також зверніть увагу на бекон. Він гострий і жирний! Зінфандель любить жир. Танінність цього вина досить хороша, тому відмінно поєднується з жирним м'ясом. Хочете неймовірно яскравого смаку? Поєднуйте Зінфандель з чізбургером з беконом.

Якщо говоримо про сирну пару, то чим насиченіший сир, тим більш сміливим має бути вино. Зінфандель дуже насичений і має достатньо тіла, щоб протистояти чеддеру, який часто буває яскравим і багатим. Якщо у вині є нотки диму, то копчений чеддер буде також смачним доповненням.

Хороше вино Зінфандель ви можете купити в нашому інтернет-магазині Vino.ua. Ми напряму співпрацюємо зі світовими брендами, а також маємо колекцію 4000+ товарів. Вино Zinfandel має різну вартість. Ціна варіюється від 200 грн і вище.

Вгору