Укр
Додайте товари для порівняння
Добавьте товары в желания
0

Вино Yellow Tail – одне з найпопулярніших вин Австралії. Талісман бренду – це кам'яний валлабі з жовтими ногами, маленька сумчаста тварина з жовтими лапками та (як ви вже здогадалися) жовтим хвостом.

Yellow Tail - великий австралійський виробник і бренд вин, що належить сімейству Casella Family Brands. Компанія Yellow Tail, розташована в Єнді в Новому Південному Уельсі, виготовляє різноманітні вина з 2000 року.

Трішки історії

Вино з кенгуру на етикетці має цікаву історію створення. Дві сім'ї об'єдналися, щоб створити бренд Yellow Tail: Deutschs та Casellas. Deutsch Family Wine and Spirits (DFWS), яка раніше продавала французькі вина на американському ринку, хотіла вийти на ринок нижче 10 доларів. Оскільки вони не могли зробити це з французьким вином, вони натомість звернулися до австралійських вин, які тоді починали виходити на американський ринок. "Ми визначили, що вино цієї цінової категорії з Австралії просто смачніше, ніж з інших регіонів", - сказав Пітер Дойч, генеральний директор DFWS у 2015 році. «Ми вирішили, що хочемо брати участь в австралійському бізнесі та доставити найкращу пляшку вина за демократичну ціну».

Джон Казелла, чия італійська сім'я виготовляла вино в Австралії з 1960-х років під маркою Casella Family Wines, знав, що він також хоче вийти на американський ринок. Дізнавшись про новий проект Deutsches, він вирішив взяти у ньому участь. Отже, Yellow Tail Wine – стилізований під “жовтий хвіст” – народився як спільне підприємство між двома сім'ями.

Сьогодні Yellow Tail - один з найбільш популярних винних брендів у світі за обсягом продажів. Він відомий широким асортиментом вин із популярних міжнародних сортів винограду, включаючи:

 • мерло
 • шираз
 • каберне совіньйон
 • совіньйон блан
 • піно грі
 • шардоне

Сім'я Казелла має історію у виноробній промисловості, що сходить до Італії у 1820-х роках. Засновники Марія та Філіппо Казелла переїхали до Австралії у 1957 році та розпочали виробництво вина у 1960-х роках. Yellow Tail був створений як бренд для продажу вин, виготовлених з винограду, який раніше Casella продавав іншим компаніям для масового виробництва вина.

До 2003 року Yellow Tail став вином номер один, що імпортується до Сполучених Штатів. До 2005 року він уже продавав мільйони ящиків на рік. У 2013 році компанія Yellow Tail розлила мільярдну пляшку вина.

Різноманітність вин

Оскільки існує так багато різних варіантів вина Австралії кенгуру на вибір, вирішити який сорт Yellow Tail найкраще підходить вам, може бути трохи складним завданням.

Виробник витрачає багато часу на те, щоб переконатися, що його винні продукти виготовлені з інгредієнтів преміум-класу, які приносять споживачам приємні враження. Крім тихих вин, у лінійці також є ігристі та рожеві вина, весь портфель яких орієнтований на ринок вартості.

Поряд з добре відомим австралійським червоним шираз і білим совіньйон блан, Yellow Tail пропонує два смаки бутильованої сангрі: Сангрі Бланко, яка включає біле вино і аромати цитрусових і персика; і більш традиційна сангрія з червоним вином та цитрусовими.

Вина Yellow Tail поділяють основні характеристики, наприклад:

 • Піно гріджио зазвичай має сухий і терпкий стиль Старого Світу. Має яскравий аромат груші, яблука, у поєднанні із зеленими нотами.
 • Піно грі, виготовлене з того ж сорту винограду, як і піно гріджио, зазвичай представлене повнотілішим вином у стилі Нового Світу.
 • Шардоне має яскравий соковитий аромат, в якому грають відтінки стиглого яблука, груші, меду, персика, абрикоса.
 • Шираз є справжньою "ягідною" бомбою. Аромат розкривається соковитими нотами червоних та чорних ягід, перестиглої вишні, ожини, смородини, лохини. Вино повнотіле, округле, соковите.
 • Мерло - цей сорт винограду зазвичай має різний ступінь аромату стиглих фруктів чорної смородини, малини, чорної вишні та сливи поряд з трав'янистими або пряними нотками.

Купити австралійське вино Yellow Tail

Yellow Tail вино можна купити у нашому інтернет-магазині Vino.ua. Ми здійснюємо доставку по всій Україні. Також ви можете відвідати один із роздрібних магазинів мережі у Києві, Одесі, Львові.

Вгору