Укр
Додайте товари для порівняння
Добавьте товары в желания
0

Вино Château Pétrus - одне з найрідкісніших і найдорожчих вин в світі. Справжня перлина регіону Бордо! Вино Pétrus Pomerol було мало відомою  справою 30 років тому. І тільки тоді, коли в 1962 році родина Муе викупила половину частки у власності, її справжній потенціал почав повністю реалізовуватися. Cейчас керують Крістіан Муе і енолог Жан-Клод Берруе.

Особливості регіону

Виноградник площею 11,4 га розташований на плато в найвищій частині Помероля на далекому сході апелласьона. Верхній і нижній шари грунту в Петрюса майже повністю складаються з глини (по сусідству грунт являє собою суміш гравійно-піщану або глиняно-піщану), і мерло чудово процвітає на цьому грунті. Виноградник Петрюса засаджений 95% сортом мерло.

Виноградник оточений виноградниками деяких з найбільших виноробень світу, в тому числі Château Lafleur, Château Certan de May і Château La Conseillante, і це лише деякі з них. Виноградник Château Pétrus відомий своєю концентрацією блакитної глини, багатої на залізо грунтом, яка нетипова для цього регіону і дозволяє виробляти вина виняткової концентрації і якості.

Лози незвично старі, і їх пересаджують тільки після того, як їм виповниться 70 років. Виноград збирають вручну лише в другій половині дня, коли ранкова роса випарувалася, щоб не ризикувати навіть найменшим погіршенням якості. Виноград ферментується в цементних чанах, а вино витримується в 100% нових дубових бочках протягом 22-28 місяців. Розливається в пляшки нефільтрованим.

Органолептичні властивості

Вино Шато Петрюс - це глибоке складне червоне вино. Pétrus надзвичайно багатий, потужний і концентрований тип вина, часто з характеристиками шоколаду, трюфелів, азіатських спецій і ультра-стиглих, вершкових, чорних фруктів. Petrus зазвичай можна дістати приблизно через десять років в пляшках, але вина найвидатніших років будуть удосконалюватися ще багато років.

Чому висока вартість

Пляшка Château Pétrus не з дешевих: вам доведеться заплатити тисячі або десятки тисяч євро! Це, звичайно, пов'язано з описаною вище якістю, міфічним статусом і обмеженою доступністю вина. Щорічно на ринок надходить від 25 000 до 30 000 пляшок Pétrus. Може здатися, що це досить багато пляшок, але, звичайно, їх все ж потрібно розділити між любителями вина в усьому світі ... Проте - а може бути, в результаті - вино Château Pétrus завжди користується неймовірно високим попитом. Є багато причин, чому це може бути так. Розглянемо деякі з них:

  • Château Pétrus належить Ets JP Moueix, одному з найбільш шанованих в світі торговців вином. Серед інших виноградників в одному портфелі Moueix - виробники Châteaux Trotanoy, La Fleur-Pétrus і Latour à Pomerol, а також домінус з долини Напа. Château Pétrus - перлина цієї корони!
  • Виноградарство і виноробство в Château Pétrus ставлять якість понад усе. Лози старі, середній вік 45 років. Тут ви отримуєте низькі врожаї висококонцентрованих ягід. Крім того, відбір ягід дуже ретельний і неймовірно суворий.
  • При річному обсязі виробництва не більше 30 000 пляшок попит набагато перевищує пропозицію. Тому не дивно, що це призводить до найвищих цін на вино.

Вино Pétrus можна купити в нашому інтернет-магазині Vino.ua. Pétrus вино має завжди дуже високу ціну. Адже, як і описано вище, воно має на це ряд причин. Ми здійснюємо доставку по всій Україні. Також ви можете придбати вино в одному з роздрібних магазинів мережі в Києві чи Одесі, де наші кавісти підберуть краще вино, виходячи з ваших уподобань і побажань.

Вгору