Укр
Додайте товари для порівняння
Добавьте товары в желания
0

Шампанське 3 л ще називають ієровоам. Такий формат пляшки найчастіше використовують як подарунок. Він дійсно справить враження! Адже такий благородний напій в подібній пляшці - це рідкість.

Шампанське - легке ігристе вино, яке виробляється тільки в регіоні Шампань на північному сході Франції. Це вишукане вино є символом свята і торжества.

Трішки історії

Тринадцять століть назад, до того, як вино іскрилось в бокалі або не мало будь-якого кольору, крім червоного, шампанське вино використовувалося як «святе вино» для релігійних церемоній. Завершення будівництва величного готичного собору в Реймсі перетворило столицю регіону Шампань в місце проведення королівських мес і коронацій. Таким чином, шампанське вино було зведено в статус «королівського вина»; а місцеві абатства мали честь стати виноробами французької монархії. Уявіть собі королівську свиту, що прибуває з Парижа в Реймський собор на королівську месу. Монархія очікувала, що абатства в регіоні нададуть вино для цих радісних подій. Уявіть собі, яка відповідальність була покладена на ченців - зробити напій, який сподобався б королю і його двору! Це пояснює, як століття тому шампанське стали називати «вином королів і королем вин». Однак в той час вино, вироблене в цьому регіоні під назвою «Шампанське», не користувалося великою повагою.

Який смак у шампанського?

Хоча шампанське виробляється з різним ступенем солодкості, велика частина шампанського є сухим з високою кислотністю. Часто переважають аромати цитрусових і зелених фруктів, поряд з характеристиками, обумовленими витримкою на осаді, такими як бріош, аромати тостів, мигдаль. У той час як текстура є обов'язковим показником для ігристого вина, шампанське часто має відчуття вершків, крему в роті разом з прекрасним і елегантним мусом.

З чим пити шампанське

Шампанське та ігристі вина володіють великою універсальністю. Їх можна подавати протягом дня і під час їжі. Найсухіші відмінно підходять до елегантних закусок, таких як устриці і ікра. Напівсухі ігристі вина підходять для пізнього сніданку, обіду, салатів і деяких закусок на вечерю. Солодші ігристі вина завжди рекомендуються до десертів.

Купити шампанське 3л в Україні

Велику пляшку шампанського 3 л можна купити в нашому інтернет-магазині Vino.ua. В нашій колекції більше 4000 + товарів власного імпорту. Також ми здійснюємо доставку по всій Україні. Ви можете відвідати один з магазинів роздрібної мережі в Києві, Одесі, Львові, де наші професійні кавісти допоможуть вам з вибором.

Велика пляшка шампанського, а саме 3 літри ігристого вина, стане відмінним варіантом подарунка для поціновувача вина і створить яскраве враження.
 

Вгору