Укр
Додайте товари для порівняння
Добавьте товары в желания
0

Шампанське Freixenet - це популярне ігристе вино Іспанії, а саме кава. Бренд Freixenet був засновником багатьох речей; вони першими використовували чорні і жовті пляшки і одними з перших застосували французькі методи для створення кави. І з цього моменту вони також першими найняли ботаніка на повну ставку для управління і розвитку повністю екологічно безпечних виноградників.

Трішки історії

Сімейна історія Freixenet сходить до 1861 року, коли Франческо Сала Феррес почав бізнес з виробництва та експорту вина в Америку. Його оригінальна виноробня досі знаходиться тут, з любов'ю відреставрована нинішньою сім'єю, і вона до сих пір виробляє невеликі партії кави - вручну оригінальним способом.

У 1911 Педро Феррера і Долорес Сала Віве, спадкоємиця винного магазину Sala, одружилися. І це стало справжнім початком не тільки сімейної історії, а й виноробства. Глибокі знання Долорес у виноробстві в поєднанні з баченням і підприємливістю Педро заклали основу сьогоднішньої компанії.

Саме ці двоє взяли сміливе рішення перейти від тихого виноробства до складного виробництва кави традиційним методом.

Різноманітність кави

Виділимо деякі популярні позиції з усієї лінійки вин.

Freixenet Cordon Negro

Це легка, сучасна кава в дуже освіжаючому стилі з безліччю бульбашок, які довго зберігаються. Коли ви його спробуєте, ви відчуєте нотки цитрусових і аромат, який нагадає вам як яблуко, так і грушу, а також персик, диню і ананас.

Це чудове вино виготовляється в трьох видах - брют, сухе і напівсухе. Брют - хрустке, чисте, дуже сухе вино, майже не містить цукру. Dry, незважаючи на свою назву, не таке сухе, як Brut, і має легку солодкість. І, нарешті, Medium Dry - солодше фруктове вино. Все це прекрасно поєднується з більшістю страв, але спробуйте брют з азіатською кухнею і солодші версії з десертом.

Cordon Rosado

На перший погляд, це яскравий полуничний колір з безліччю бульбашок, які створюють красиву білу корону на вершині келиха. У нього чудовий аромат квітів і червоних фруктів з нотками більш екзотичного гренадіна, сушеного інжиру і фініків. А в роті він дає свіжий, легкий і м'який смак червоних фруктів.

Це вино ігристе також в трьох видах: брют, сухе і напівсухе. Брют - найбільш сухий з низьким вмістом цукру і пряним м'яким смаком. І сухе, і напівсухе пропонують більш солодкий смак. Це прекрасне ігристе вино, яке можна подавати до птиці, свинини і легких десертів.

Carta Nevada

Кава Фрешенет демонструє квітковий аромат з нотками яблука і цитрусових. А в роті ви відчуєте свіже, ігристе і злегка квіткове вино.

Купити каву Фрешенет ви можете в нашому інтернет-магазині Vino.ua. Ціна стартує від 473 грн.

Вгору