Вина Tuscany зі знижками до -50%
Укр
Додайте товари для порівняння
Добавьте товары в желания
0

Віскі Laphroaig - це, мабуть, один з кращих віскі в світі, що розділяє думки між тими, хто просто не розуміє його інтенсивного, фенольного, морського характеру, і тими, хто люто відданий односолодовому віскі Islay.

Передбачається, що на далекому краю карти шотландського віскі мистецтво дистиляції вперше було принесено на Айлей ірландськими ченцями. Будучи вилученим, це мистецтво процвітало в руках остров'ян, незаконні операції яких випробовували рішучість і засоби податкового інспектора. Зрештою, закон пом'якшав, різні виробники віскі відкрили законні винокурні, в тому числі пара фермерів, Дональд і Олександр Джонстон, які в 1815 році заснували свою винокурню на південному узбережжі острова. Laphroaig, названий так на честь свого місця розташування, «широка лощина біля затоки». І він буде залишатися в руках однієї сім'ї протягом наступних 139 років.

Особливості віскі

У бренду багато «друзів», за останніми підрахунками, 669 000 з більш ніж 190 країн. 21 рік тому маркетингова команда Laphroaig виступила з ідеєю створення організації «Друзі Laphroaig», в якій кожен зареєстрований «Друг» отримував пільгові умови покупки пляшок віскі, а іноді і нові ексклюзивні вираження, які не були випущені для загального доступу. Їм також надається довічна оренда квадратного фута землі у лікеро-горілчаного заводу, а річна «рента» приймає форму драмів Laphroaig.

Серед високопоставлених шанувальників самобутнього стилю Laphroaig - Його Королівська Високість принц Уельський, який нагородив винокурню своїм Королівським орденом в 1994 році, а отримала компанія першу ліцензію в 1815 році братами Дональдом і Олександром Джонстон.

Особливості виготовлення

Для віскі потрібна вода. Це не тільки ключовий інгредієнт, але і охолоджуюча рідина на протязі всього процесу виробництва віскі, і, що важливо, вона надає аромат. Він м'який, торф'яної і немінералізований. Її використовують для подрібнення ячменю, щоб послабити силу духу після того, як його зняли з куба, і часто - якщо йому не судилося стати виразом міцності бочки - щоб зменшити кількість віскі перед розливом в пляшки. Вона охолоджує «сусло» при підготовці до бродіння і використовується для конденсації парів спирту назад в рідину під час процесу дистиляції. Винокурні пощастило мати рясний запас торф'яної води через ближнє джерело Кілбрайд. Отже, вся вода надходить з одного водосховища Кілбрайд - власного джерела.

Різноманітність віскі

Завдяки Гольфстріму ми отримуємо інше дозрівання, більше повітря в бочці і більш швидке випаровування.

Коли справа доходить до загальнодоступних виразів Laphroaig, надійний «початковий рівень» 10-річної витримки супроводжується бочковою версією того ж віку, Quarter Cask (де дозрівання прискорюється за рахунок невеликого розміру контейнера), Triple Wood (витримується в колишніх бочках з-під бурбона, використаних бочках і бочках з-під хересу Олоросо), 18-річної і 25-річної витримки.

Також до лінійки був доданий Laphroaig Select, і цей варіант без вказівки віку включає в себе спирт, що дозріває не менше ніж в п'яти різних типах бочок, а саме хересі Олоросо, херес Педро Хімінеса, бурбоні першого заповнення, використаних бочках і нових, а також бочки з американського дуба. Це все сприяє унікальному інтенсивному аромату і смаку віскі.

Laphroaig віскі купити

Купити віскі Лафройг ви можете, оформивши замовлення в інтернет-магазині Vino.ua. Зручний онлайн каталог товарів і колекція 4000+ товарів зроблять покупку віскі ще більш приємною. Ми здійснюємо доставку по всій Україні. Whisky Laphroaig можна купити в Києві, а також в Одесі, Львові в одному з роздрібних магазинів мережі. Laphroaig віскі має різну ціну. Вартість стартує від 1500 грн.

Вгору