Укр
Додайте товари для порівняння
Добавьте товары в желания
0

Віскі Dalmore народжується на старовинній винокурні. Це батьківщина одного з найвідоміших односолодових віскі, що елегантно розташувалася на березі Комарті-Ферт у Північному нагір'ї. Висока виробнича потужність гуральні призвела до того, що ентузіасти віскі можуть вибирати з багатьох офіційних розливів. Найбільш типовий розлив винокурні - 12-річна витримка, хоча вони також виробляють 15-річну, 18-річну та більш старшу.

The Dalmore пропонує одні з найрідкісніших і найцінніших сортів віскі в Шотландії, що є бажаними як для колекціонерів, інвесторів, так і для любителів багатого і глибокого смаку міцного алкоголю. Ви впізнаєте цей віскі по красивій пляшці, на етикетці якого зображена голова оленя.

Трішки історії

Здається, що північні гуральні мають непропорційно велику кількість багатих покровителів. Далмор типовий для цього. Заснував віскікурню Александр Метісон у 1839 році, який розбагатів, працюючи партнером у Jardine Matheson, торговій фірмі. Dalmore whisky, який зробив істотний внесок у створення блендів W&M, протягом довгого часу був присутній на ринку односолодових віскі лише з витримкою 12 років. Але на сьогоднішній день ситуація вже інша та асортимент суттєво розширився, включаючи позиції з 12-, 15-, 18- та 25-річною витримкою, лімітований алкоголь без вказівки віку, а також преміум позиції, наприклад, лінійка Constellation з 21 напою (включаючи вінтажі) з 1964 по 1992 рік) та 'Sirius' 1951 року. Вартість ексклюзивного алкоголю зазвичай перевищує п'ятизначну цифру.

Сама компанія W&M останнім часом пройшла через запаморочливу кількість рук.

Кілька слів про виробництво

Вода, що використовується для віскі Далмор, береться з приголомшливої річки Алнес, що протікає в містечку, де розташована віскікурня.

Протягом усієї своєї історії винокурня зазнала низки розширень, які поступово збільшували її виробничі потужності. Нещодавно потужність збільшилася з 3 мільйонів літрів у 1991 році до нинішнього рівня виробництва в 4,2 мільйона літрів.

Dalmore має чотири промивні та чотири спиртові перегінні куби, кожен з яких має два рівні виробничої потужності.

Мийні перегонні апарати в Dalmore бувають двох розмірів: три з них із місткістю 13 000 літрів, четвертий – вдвічі більше.

Dalmore використовує перегінні куби Lomond для процесу дистиляції, які мають три перфоровані пластини, які можна охолоджувати окремо, що дозволяє винокурні виробляти різні види віскі в одному перегінному кубі.

Усі спирти додатково витримуються перед розливом у бочки.

Слодження

З моменту свого заснування в 1839 році до 1982 року компанія Dalmore використовувала власне солодження і витримувала віскі на складі Dalmore. У 1956 році винокурня замінила підлогові солодовні на Saladin Box. Ящик Саладіна (названий на честь його винахідника Чарльза Саладіна) є великим плоским пристроєм, який механічно повертає проростаючий ячмінь всередину і пропускає повітря. Дуже рідко Dalmore використовує торф'яний солод, щоб отримати характерні димні ноти. У 1982 році винокурня відмовилася від власного процесу виробництва солоду, вирішивши натомість закуповувати солод у промислово розвиненого дистриб'ютора.

Витримка

Склади в Далморі є чимось подібним до місця паломництва, де зберігаються одні з найстаріших запасів віскі у світі. На території лікеро-горілчаного заводу дев'ять складів, чотири з яких складські, а п'ять - стелажні. Багато хто з них багатоповерховий, а це означає, що загальна місткість складу складає колосальні 65 000 бочок. У Далморі витримка здійснюється у різних бочках.

Часто використовують бочки з-під бурбона та бочки з-під хересу. На відміну від багатьох винокурних заводів, бочки з-під солери, просочені олоросо та хересом PX протягом десятиліть, краще, ніж виготовлені на замовлення бочки з дуба, які зараз широко поширені в галузі. Такі особливості дозрівання чудово відображаються у смаку.

Dalmore віскі купити

Вискі Далмор можна купити у нашому інтернет-магазині Vino.ua. У нашому асортименті широкий вибір із 4000+ товарів. Price також вас приємно порадує. Доставку здійснюємо по всій Україні службою Нової пошти. Також ви можете придбати односолодовий віскі у роздрібних магазинах мережі у Києві, Львові, Одесі. Ціна віскі стартує від 6000 грн. Також ви знайдете інший алкоголь на сайті інтернет-магазину.

 • Далмор 1999, 12 років, односолодовий, Шотландія, 1 пляшка
  −20%
  залишилось 16 днів
  Акція
  9 270 грн
  7 416 грн
  Немає в наявності
  В бажання
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору