Укр
Додайте товари для порівняння
Добавьте товары в желания
0

Вина в пакетах завжди мали своє особливе значення серед любителів вина. Адже це один з найбільш зручних варіантів для пікніка, посиденьок на природі і величезної компанії.

Колись вино в коробках було основним продуктом університету і символом дешевого вина на святах.

Вино в коробці - останнім часом користувалося сплеском попиту, що говорить про те, що споживчі звички і сприйняття можуть змінюватися.

Варто зазначити, що така тара підходить не для всіх вин. У картонній коробці неможливо належним чином витримувати вино, тому така упаковка підходить для розливу молодих і свіжих вин. Безсумнівно, це ідеальний формат для пікніків, вечірок і дружніх зустрічей.

Виноробство йде корінням в стародавні традиції, і зрозуміло, що існує певний спротив деяких методів і упаковці, які вважаються порушенням класичних винних кодексів.

Однак ми не повинні ігнорувати останні розробки, особливо ті, які приносять користь всім учасникам галузі, від виробників до кінцевих споживачів.

Особливості пакетованого вина

Вино в такій упаковці (бег-ін-бокс, тетра пак, вино в картонних коробках) проходить всі аналогічні етапи виготовлення, як і вино в скляній пляшці.

Відбувається збір врожаю в конкретному регіоні, коли ягода досягла необхідної зрілості і накопичила достатню кількість цукрів.

Для виробництва білого вина сік відокремлюють від гребенів, кісточок і шкірки. Якщо ж виробляють червоне вино, то використовується процес мацерації, під час якого ароматичні і фенольні речовини з шкірки і кісточок екстрагуються в сік.

Далі відбувається процес ферментації, тривалість якого залежить від бажаного кінцевого продукту.

Далі проходить або витримка, або ж розлив.

Все ж не варто зберігати вино в пакетах занадто довго, так як таке вино не призначене для тривалого зберігання. Таке вино краще пити в молодому віці, а згодом воно просто почне бліднути.

Однак завдяки продуманому дизайну пакети дуже ефективно зберігають свіжість довше, ніж відкрита пляшка. Також ще така тара не пропускає сонячні промені, тому вони не впливають на вино.

Щоб відкрите вино в пакеті зберігало свою свіжість якомога довше, його варто зберігати в холодильнику.

Як це працює

У такій упаковці пакет, наповнений вином, поміщається в міцну коробку з гофрованого картону. Пакет, в свою чергу, з'єднаний з краном, який управляється ззовні коробки і випускає кількість напою, яка визначається індивідуально споживачем. Пакунок зазвичай виготовляються з композитних матеріалів з фольги, таких як поліетилен і алюміній. Коли пакет спустошується, він стискається і, таким чином, запобігає контакту з киснем. Звичайні коробки-пакети мають квадратну форму; однак також доступні циліндричні форми, відомі як мішок в трубці. Зазвичай вони продаються об'ємом від трьох до десяти літрів.

Переваги вина в коробках

 1. Переносимість. Навіть найменші коробки або пакети еквівалентні двом пляшкам вина, їх легше переносити, ніж пляшки, і немає ризику того, що вони розіб'ються.
 2. Однак, мабуть, найпривабливішим перевагою для середнього споживача є ціна. Оскільки картон і пластик легше скла, а обсяги на одиницю більше, знижуються витрати на упаковку і транспортування. Економія витрат для споживача може досягати 30%. Також такі пакети міцні і надійні, тому ймовірність поломки мінімальна.
 3. Знову ж, з іншого боку, коробки легше поміщаються в холодильник, ніж окремі пляшки, особливо 2¼-літрові. І якщо вам потрібно багато вина і тим більше однакового.
 4. Ще однією перевагою є те, що вино в пакетах - це найкраще рішення для великої компанії, посиденьок на природі.
 5. Збереження вина в хороших умовах: що ж, це, безсумнівно, найважливіше питання для любителів вина. Це пов'язано з тим, що вино повністю захищене, в нього не проникає світло. Комбінація системи кранів і звужування мішка унеможливлює проникнення кисню. Вина, що зберігаються в пакеті в коробці, не можуть закупорюватися, а строгі правила щодо харчових продуктів виключають негативний вплив пластика на смак вина або здоров'я споживачів.
 6. Екологічність: вино в такій тарі легше транспортувати, економія на масштабі і ефективність виробничої лінії ... все це разом призводить до більш низького вуглецевого сліду для вина в порівнянні з пляшками. Більш того, зовнішня коробка і пакет повністю придатні для вторинної переробки, і їх легше переробляти, ніж скло.

Різноманітність вин

Вино bag in box буває дуже різноманітним. Починаючи від літражу - це може бути 3 літри, 10 літрів, 1 літр. Це можуть бути червоні, білі, рожеві, від сухих до солодких.

Для його виготовлення використовують найрізноманітніші сорти винограду. Серед білих деякі найбільш популярні:

 • шардоне
 • совіньйон блан
 • рислінг
 • аліготе
 • піно гріджио

Якщо говоримо про червоні, то це:

 • каберне совіньйон
 • мерло
 • каберне фран

Для зручності вино в пакетах йде з краном, що дозволяє без зайвих зусиль розливати вино на природі в будь-яких умовах.

Вино в пакетах роблять різні виноробні країни, будь-то Франція, Італія, Іспанія, Австралія, Україна.

Вино в пакеті не завжди дешеве. На його вартість впливає ряд факторів, які включають виробника, особливості виготовлення і т.д.

Купити вино в пакетах

Купити вино в тетрапаках можна на нашому сайті Vino.ua. Вино в паках має різну ціну. Вартість залежить від багатьох чинників, наприклад, від літражу, виробника, технології виробництва і т.д. Ми здійснюємо доставку по всій Україні. Також ви можете придбати вино в пакеті в одному з наших магазинів роздрібної мережі в Києві чи Одесі, де наші кавісти допоможуть вам вибрати найкраще вино. Крім вина, в мережі представлений і інший товар - віскі, коньяк, ром, джин, текіла і т.д.

Вгору