Укр
Додайте товари для порівняння
Добавьте товары в желания
0

Солодке ігристе вино призначене не тільки для урочистостей і супроводу свят, але для новачків, які хочуть відчути приємну пікантну солодкість в своєму бокалі. Ці чудові вина можуть стати справжнім раєм в будь-який час і ви можете насолоджуватися солодкими ігристими винами як з їжею, так і соло.

Солодким ігристе вино стає завдяки залишковим цукрам. Таке вино може бути білим, рожевим, червоним.

Різноманітність солодких вин

Практично будь-який сорт винограду можна використовувати для виготовлення ігристих вин. Багато ігристих вин виробляються з сортів винограду:

  • піно нуар
  • шардоне
  • піно меньє
  • піно блан
  • москато

У ігристих винах, виготовлених з використанням класичного методу (традиційний французький метод виготовлення шампанського), солодкість виникає в результаті виноробного процесу, що називається дозуванням, коли винороби додають трохи цукру або виноградного соку назад в вино перед його розливом в пляшки. Інші вина можуть регулювати солодкість, вибираючи більш солодкий виноград, наприклад москато.

У Франції ви знайдете безліч виробників ігристого, які виробляють солодкі версії вин.

В Італії також Ігристі солодкі вина досить різноманітні і варіюються від злегка солодкого просекко до солодкого ламбруско або Москато д'Асті. Також чудовим і популярним вином є Asti Spumante.

Найсолодші вина Іспанії мають маркування "dulce".

Як подавати солодке шампанське

Після того, як ви вибрали ідеальну пляшку, приділіть особливу увагу тому, щоб поліпшити її характер, правильно охолоджуючи і подаючи.

Ігристе вино найкраще охолоджувати до температури 6-8 С.

Якщо вино занадто тепле, при відкритті у нього буде багато піни, і смак буде гірше, ніж у вина, яке подається при більш низькій температурі. Для більш швидкого охолодження не піддавайтеся бажанню покласти вино в морозильну камеру. Замість цього покладіть пляшку з льодом в раковину або відро з льодом.

Щоб вино залишалося ігристим, використовуйте фужери для шампанського, як і для будь-якого іншого ігристого вина. Чим ширше поверхня вина, тим швидше розчиняться бульбашки.

З чим пити солодкі ігристі вина

Солодке шампанське найкраще поєднувати з тістечками, тортами, желе, мигдалем і манго.

Десерти, в цілому, стануть найкращим вибором.

Купити солодке ігристе вино можна в нашому інтернет-магазині Vino.ua. Ціна стартує від 200 грн. Власний імпорт і колекція з більш 4000+ товарів дозволять зробити кращий вибір. Ми здійснюємо доставку по всій Україні. Також ви можете відвідати один з роздрібних магазинів мережі в Києві чи Одесі, де наші кавісти допоможуть вам вибрати краще солодке ігристе вино.

Вгору