Укр
Додайте товари для порівняння
Добавьте товары в желания
0

Віскі Glenfiddich - світовий лідер у виробництві односолодового віскі.

Розташований в самому серці Високогір'я, Гленфіддік (що на гельській означає «Долина оленів») - місце, що захоплюючої дух краси. Яскраві кольори неба художника наповнюють навколишні пагорби і ліси, а руїни замків і вируюче природне джерело додають романтики. На винокурні Glenfiddich час і досвід - це суть роботи. Накопичений і переданий через п'ять поколінь, багатий досвід майстрів у виробництві віскі гарантує, що кожен варіант односолодового шотландського віскі Glenfiddich прекрасно дозріває, поєднуючи багату складність з безпомилковим характером Glenfiddich.

Трішки історії

Історія будівлі Glenfiddich нагадує вікторіанську казку. У 1886 році Вільям Грант з Даффтаун вирішив залишити свою посаду менеджера Mortlach і почати самостійну діяльність. Він старанно збирав і, завдяки щасливому випадку, починав свій проект в той момент, коли Елізабет Каммінг оновлювала Кардху і заміняла свої старі маленькі куби. Разом з дружиною і дев'ятьма дітьми Вільям вручну побудував свою винокурню недалеко від річки Фіддіч. Перша нова марка просочилася на Різдво 1887 року. У той час, коли більше винокурень збанкрутувало, ніж домоглася успіхів, а ті, що будуються, як правило, фінансувалися брокерами, блендерами, його підприємливість і вперта віра були чудовими.

Він був талановитим дистилятором, тому що вся його продукція незабаром була куплена Абердинського блендером і брокером Вільямом Вільямсом. Протягом 25 років сімейна фірма мала 63 агентства по всьому світу, довівши їм свою сімейну суміш, «Grant's Standfast».

Фірма як і раніше повністю належить сім'ї Грант (тепер уже в п'ятому поколінні) і розширилася за рахунок включення ще трьох заводів з виробництва солоду (Balvenie, Kininvie і Ailsa Bay), зернового заводу (Girvan) та інших брендів, таких як Monkey Shoulder і Джин Хендріка.

У 1963 році після суперечки з приводу поставок зерна (який спонукав фірму побудувати завод в Гірване) було прийнято рішення про розлив та просуванні The Glenfiddich як односолодового віскі, що стало першою узгодженою спробою створити глобальний солодовий бренд. В кінці 1960-х років він був одним з перших, хто став продаватися в нових магазинах безмитної торгівлі, а в 1969 році двері заводу були відкриті для публіки - ще один перший випадок.

Сьогодні Glenfiddich whiskey залишається найбільш продаваним односолодовим віскі в світі, продажі якого перевищують мільйон ящиків в рік.

Різноманітність

Односолодовий віскі Glenfiddich перед розливом проходить етап змішування. У цьому беруть участь майже всі випуски в двохтисячних бочках. Віскікурня дуже трепетно і уважно ставиться до етапу виготовлення, що навіть закупила португальський дуб прямо в лісі. І все це для того, щоб забезпечити необхідну кількість деревини для будівництва.

Виділимо деякі найпопулярніші пляшки.

Glenfiddich 12

Цей односолодовий віскі витримується в бочках з кращого американського бурбона і іспанського хересу не менше 12 років. Пом'якшений дубовими нотами для повної гармонії аромату і смаку, цей віскі має характерний свіжий грушевий, вершковий і тонкий смак дуба з довгим, гладким і м'яким післясмаком. Glenfiddich Single Malt 12-річної витримки є прекрасним прикладом приморського фірмового стилю, завдяки якому цей односолодовий ватер став одним з найтитулованіших у світі.

Glenfiddich 15

Теплі і пряні аромати цього 15-річного по-справжньому особливого односолодового віскі змішані з використанням техніки, вперше застосованої п'ятим майстром з виробництва солоду Девідом Стюартом і триваючої донині. Витриманий у європейському, американському та новому американському дубі, щоб дбайливо розкрити смак дівочої бочки, віскі потім витримується в унікальному чані Солера, а потім вінчається в чанах з португальського дуба. Вражаючий смак, перший 15-річний молодий віскі, який увійшов в десятку найбільш продаваних односолодових віскі в світі, є особистим фаворитом багатьох.

Glenfiddich 18

Шотландський віскі Glenfiddich з характерним складним смаком витримується 18 років в бочках з-під хересу і бурбона. Потім до 150 найвинятковіших бочок вручну відбираються інноваційним майстром з виробництва солоду Брайаном Кінсманом. Потім ці бочки з'єднуються невеликими партіями в дубових бочках на термін до трьох місяців, щоб надати дивно глибокий, багатий і складний смак.

Glenfiddich купити в Україні

Купити віскі Гленфіддік можна в нашому інтернет-магазині Vino.ua. Ви знайдете різноманітний товар за найкращою ціною. Також ми здійснюємо доставку по всій Україні. Glenfiddich price дуже різноманітний, все залежить від витримки віскі. Ціна стартує від 1000 грн. Також віскі Glenfiddich можна купити в Києві, або в Одесі в мережі роздрібних магазинів, де наші кавісти допоможуть зробити кращий вибір.

Вгору