Вина Tuscany зі знижками до -50%
Укр
Додайте товари для порівняння
Добавьте товары в желания
0

Віскі в подарунковій упаковці - це завжди цінний подарунок для любителя віскі. Подарункова коробка для пляшки привносить елемент стилю і турботи, який завжди справить враження.

Різні варіанти подарункових наборів для віскі включають рідкісні і відзначені нагородами сорти віскі.

Коли справа доходить до упаковки цінної пляшки для друга або коханої людини, безумовно немає кращого способу, ніж приголомшлива подарункова коробка для віскі, щоб зберегти її в безпеці і надати подарунку індивідуальний підхід.

Кілька слів про виробництво

Древній процес, який вдосконалювався століттями, і в якому так багато факторів можуть впливати на смак кінцевого продукту. Це не зовсім алхімія, але майстерність наших майстрів-дистиляторів дає щось на зразок рідкого золота.

Воду, зерно і дріжджі змішують, щоб отримати слабке пиво, яке потім переганяють в мідних перегінних кубах. Потім отриманий чистий спирт розливають в дубові бочки, де спирт перетворюється в віскі. Саме ця взаємодія спирту і дуба протягом багатьох років надає скотчу унікальний колір і аромат.

Без води не було б життя. Ось чому місцезнаходження винокурні часто визначають по відкриттю чистого джерела, наприклад, гірський струмок. Вода не тільки формує більшу частину готового продукту, але і грає важливу роль у виробництві віскі. Вода сприяє проростанню ячменю в процесі солодження і додається на стадії затирання для вилучення цукрів і отримання сусла.

Солодження - це перший крок до перетворення ячменю в віскі, і він починається з замочування. В полі ячменю знадобляться тижні або навіть місяці, щоб прорости. Триразове занурення ячменю в воду з повітряними проміжками дозволяє змусити зерно прорости в лічені дні.

Зерно завантажується в заторний чан, а потім додається гаряча вода, яка працює з ферментами зі стадії солодження для розчинення цукрів.

Цей процес називається затиранням, а отримана рідина, не надто відрізняється від ячмінної води, називається суслом.

Дріжджі додаються в охолоджене сусло, коли воно потрапляє в зворотне промивання, щоб могло початися бродіння, в процесі якого утворюється спирт.

Кінцевий результат - рідина з вмістом алкоголю близько 8-9% за обсягом, і до цього моменту процес дуже схожий на пивоваріння.

Наступний процес - дистиляція, який протікає в перегінних кубах.

Дистиляція - це древній метод нагріву рідини для поділу складових її речовин. Форма, розмір і кількість кубів, а також спосіб конденсації дистиляту можуть мати важливий вплив на смак і характер кінцевого спирту через контакт рідини з міддю.

Щоб бути віскі, спиртовмісний напій повинен перебувати в дубовій бочці не менше трьох років. Односолодові віскі іноді дозрівають до 70 років. Процес дозрівання залежить від часу і деревини.

Різноманітність віскі

У нашому асортименті безліч варіантів. Але все ж виділимо деякі варіанти віскі, що стануть відмінним подарунком цінителю.

Шотландський віскі

Шотландський віскі - це дистильований алкогольний напій, вироблений виключно на винокурних заводах Шотландії. Сьогодні в Шотландії працює понад 100 винокурень, і це число продовжує зростати в міру будівництва нових заводів з виробництва шотландського віскі.

Ірландський віскі

За визначенням, ірландський віскі - це віскі, дистильований і витриманий не менше трьох років в Ірландії. Однак, на відміну від американців і бурбона, ірландці не вимогливі до процентного вмісту зерен або до того, в чому витримується їх віскі. Цей напій відрізняється неймовірною м'якістю і шовковистою структурою, ніжністю та витонченим ароматом.

Японський віскі

Японський віскі створений в шотландському стилі. Ніжний і ароматний з медової солодкістю. Легкі хересні і квіткові ноти, іноді вони пом'якшені для створення димного, майже айла стилю.

Зростаюча японська промисловість віскі багато в чому пов'язана з двома батьками-засновниками: Сіндзіро Торіі і Масатака Такецуру. Сьогодні японський віскі стає все більш популярним і відрізняється особливим стилем. Це також відмінний віскі в подарунок чоловікові.

Купити подарункову пляшку віскі

Купити хороший віскі в подарунок ви можете в нашому інтернет-магазині Vino.ua. Величезний асортимент з 4000+ товарів і постійні акції і знижки зроблять вашу покупку приємною. Шукаєте ідеальний подарунок для любителя віскі? Наша колекція подарункових наборів допоможе вам в цьому. Чи шукаєте ви односолодовий віскі подарунковий або чудовий м'який бурбон, в нашому широкому асортименті кожен знайде щось для себе - просто віскі або подарунковий набір.

Вгору