Укр
Додайте товари для порівняння
Добавьте товары в желания
0

Вино 1,5 л - це чудовий варіант для великої компанії, для будь-якого заходу або просто коли потрібно багато вина. Об'єм 1,5 л називається Magnum і це еквівалент двох стандартних пляшок по 750 мл. Цікаво, що історична традиція назвати розміри винних пляшок - це імена біблійних царів!

Як і у багатьох інших аспектах естетики вина, номенклатура винних пляшок воз'єднує нас із структурами винної культури. Вино вже давно є частиною нашої історії та повсякденного життя. Таким чином, це розумний зв'язок із нашим минулим: розміри пляшок названі на честь героїв із наших найстаріших письмових документів.

Щиро кажучи, ніхто точно не знає, як почалася ця конвенція.

Переваги великої пляшки

Крім вражаючого зовнішнього вигляду та динамічної присутності, винні пляшки великого формату пропонують безліч переваг як для вина всередині, так і для людини, яка їх любить. Пляшки великого формату - чудовий додаток до будь-яких свят або урочистих нагод. Вони є чудовим вибором при пошуку пляшки для святкування важливих подій – весілля, дня народження чи річниці – оскільки вони здатні витримати випробування часом, щоб ви могли насолоджуватися ними на довгі роки вперед. Додавання кількох пляшок великого формату у вашу колекцію продемонструє ваш досвід у галузі вина вашим друзям та сім'ї – ці рідкісні трофеї стануть чудовим початком розмови чи вражаючою заявою!

Порівняно з типовою винною пляшкою на 750 мл, пляшка великого формату має менше кисню, що утримується всередині порівняно з обсягом вина – подумайте про це з погляду співвідношення повітря до рідини. Зменшення кількості кисню за обсягом дозволяє вину повільніше окислюватись і продовжує процес старіння. Це посилює загальну стабільність вина та позитивно впливає на розвиток аромату та смаку у міру старіння вина. За належних умов зберігання пляшок великого формату маємо вино, яке витримується довше і має тенденцію бути міцнішим.

Винні пляшки великого формату також стійкіші до коливань температури. Більший об'єм рідини в пляшці нагрівається або охолоджується довше і тому більш стійкий до змін температури, які можуть потенційно пошкодити пляшку вина меншого розміру. Більш товсте скло пляшки великого формату також забезпечує найкращий захист вина від ультрафіолету. Обидва ці фактори можуть принести велику користь, якщо у вас не ідеальні умови у погребі.

Різноманітність вин

У такому обсязі 1,5 літра можуть бути різні вина – мати відмінний колір, смакові характеристики, місце виробництва тощо. Тому бажане вино в такому обсязі ви можете легко знайти. Насичене червоне або легке біле, яскраве ігристе - вина для будь-якого приводу та настрою.

Унікальні характеристики сорту вин визначаються різними факторами, такими як терруар, сорти винограду, що використовуються, кліматичні зміни та методи виноробства. Вина, виготовлені з різних сортів винограду, мають різні характеристики, такі як таніни (фенольні сполуки) та рівень кислотності, які впливають на їх смак.

Вина у пляшках об'ємом 1,5 літра виробляють різні країни: Італія, Франція, Іспанія, США, Нова Зеландія, ПАР тощо.

Купити вино 1,5 літра

Придбати вино об'ємом 1,5 літра ви можете у нашому інтернет-магазині Vino.ua. На нашому сайті більше 4000+ товарів, тому ви знайдете потрібний алкоголь.

Вгору