Укр
Додайте товари для порівняння
Добавьте товары в желания
0

Віскі Джек Деніелс Jack Daniels 0.7 відноситься до категорії теннессійський віскі, які виробляють за особливим методом, виділяючи їх серед інших американських віскі, що також відомі як бурбони. Цей спосіб називається методом Лінкольна і полягає в фільтрації напою, використовуючи для цього деревне вугілля з американського клена. Для приготування використовують звичайну воду і три злакові культури: базова - кукурудза 80%, жито 12% і ячмінь 8%.

Особливості віскі Jack Daniels

Спиртні напої цієї компанії є одними з найпопулярніших на світовому ринку. Багато хто говорить, що стрімку популярність приніс відмінний метод піару, але все ж не варто опускати якість і смак віскі, що були відзначені безліччю нагород крізь покоління. В першу чергу віскі Jack Daniels асоціюється з напоєм брутальних рокерів і таку характеристику було створено ще самим засновником цієї компанії Джеком, ім'я якого красується на всіх етикетках. В першу чергу запам'ятовується зовнішній вигляд пляшки, який сформував впізнаваність, він був придуманий ще в 1895 році компанією Alton Glass. Пляшка, що має форму квадрата, стала не тільки понад новинкою в зберіганні алкоголю, але і була дуже зручною в цілях транспортування. У 1892 році Деніел зайнявся залученням народу в його два бари в Лінчбург: «Білий кролик» і «Червоний пес». Він створив оркестр Silver Cornet Band з непрофесійних музикантів, які збирали на площі величезну кількість людей і підвищували відвідуваність барів, натякаючи, що музиканти п'ють його віскі.

Трішки історії

У це складно повірити, але Джек почав керувати винокурнею ще в підлітковому віці 13 років, а познайомився з виробництвом ще в сім років. Справжнє повне ім'я Джека - Джаспер Ньютон Деніел, народжений в сім'ї з 10 братами і сестрами. Обставини, пов'язані зі смертю матері і важким дитинством, змушували його проживати або у родичів, або у друзів сім'ї і пізніше в 7 років він влаштовується на підробіток у священика Дена Колла. У нього була своя винокурня з виробництва спиртних напоїв і більшість часу присвячувалося саме стрімко популярному на той час виготовленню віскі. Ніхто не міг подумати, що у такого маленького хлопчика з'явиться стільки здібностей і мислення, що в свої тринадцять він повністю стане власником віскікурні.

Далі спадкоємцем віскікурні став Лем Мотлоу, племінник Джаспера, оскільки дітей і дружини, яким він зміг би заповісти своє майно, у нього не було. Керівництво Лема випало на не найсприятливіші роки, що відомі сухими законами і війнами, і це поставило підприємство на грань банкрутства. Але в 1947 році після всіх заборон компанія стає зареєстрованою дістіллерією «Jack Daniel Distillery Lem Motlow».

Не дивлячись на те, що найбільш відомим віскі є Old номер 7, у бренда існує ціла лінійка різних якісних віскі, серед яких:

  • Old No.7, який отримав найбільшу кількість титулів і нагород на престижних преміях міжнародних конкурсів. Він має приємний виражений карамельний аромат з палітрою мотивів сухофруктів з тютюном. Смак насичений ванільно-деревними нотками з тривалим приємним післясмаком.
  • У лінійці присутні і смакові віскі, які більше підходять до категорії лікерів, серед яких і Tennessee Honey. У нього нижча міцність (35% об), але його незвичайне поєднання інгредієнта в якості меду формує дуже ніжний напій з фруктово-медовими ароматами, який часто використовують для більш солодких коктейлів або в суспільстві дам.
  • Gentleman Jack, рецепт якого за легендою створювався Джеком Деніелс для своєї дами серця. Відмінною характеристикою вважається особлива м'якість напою і палітра дубово-горіхових нот з цитрусами. Це досягається повторною фільтрацією, що проходить після витримки.
  • Jack Daniel's Single Barrel - вважається преміальним напоєм лінійки і відрізняється високою міцністю в 45%, що допомагає розкрити букет на максимум, і проходженням процесу вугільної фільтрації перед дозріванням в бочках і після. Зберегти свої унікальні органолептичні властивості допомагає те, що розлив здійснюється виключно з однієї бочки. Відповідно на кожній пляшці позначено номер бочки і дата розливу.

Купити віскі Джек Деніелс 0,7

Купити віскі jack daniels можна на сайті інтернет-магазину Vino.ua. На нашому ресурсі доступні позиції в різних розмірах пляшки: 0,7 л, 0,5 л і 50 мл, ціна на які стартує від 65 гривень. Замовлення доставляються до відділення Нова пошта України, або з можливість самовивозу з бутиків в містах Одеса, Київ і Львів.

Вгору